Zespół Szkół w Rudzie Różanieckiej

Konkurs przyrodniczy „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”

Luty 22nd, 2014

6 lutego 2014 r. w Gimnazjum w Cieszanowie odbył się III etap parkowy ogólnopolskiego konkursu przyrodniczego „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”. Uczniowie musieli wykazać się wiedzą dotyczącą parków krajobrazowych Polski, wiadomościami z zakresu ekologii, ochrony środowiska, ochrony przyrody oraz geografii. Uczestnicy konkursu rozwiązywali test, a do kolejnego etapu wojewódzkiego przeszła drużyna, która łącznie uzyskała większą liczbę punktów. Oba zespoły wykazały się rozległą wiedzą przyrodniczą, ale w kolejnym etapie wezmą udział uczniowie naszego gimnazjum. Warto też dodać, że największą liczbę punktów z testu uzyskała Klaudia Łyda. Etap wojewódzki konkursu odbędzie się 3 kwietnia. Trzymamy kciuki za naszych gimnazjalistów!

Zespół Szkół w Rudzie Różanieckiej